| AIexandra a întrebat:

spuneti-mi si mie niste formatii care canta muzica rock gen Linkin Park si Skillet, nu vrea ceva gen Metallica... dau funda happy

22 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Linkin este o trupă comercială, Skillet este de nu-metal. Dacă ţii mai mult la o trupă comercială gen Linkin mai bine ai asculta 'rock-ul' ăla comercial gen Paramore, Green Day etc.
Cum să dai laoparte Metallica de aşa trupe?

| Downfall a răspuns:

Linkin Park si Skillet? Ăsta e rock la tine?
Bine că pe Metallica îi ignori, care sunt de un milion de ori mai buni decât cele două rahaturi pe care le-ai zis tu

| AIexandra explică (pentru Downfall):

Daca mie nu imi place Metallica nu inseamna ca nu sunt buni pur si simplu ii prefer pe cei de la Linkin Park si skillet...am cerut si eu cateva exemple...nu trebuie sa imi scoateti ochii ca metallica [care nu-mi place] ii mult mai fain decat "rahaturile" de linkin Park si skillet

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu. Nu meriţi.

| AIexandra explică (pentru Woodenpints91):

De ce?

| AIexandra explică (pentru Woodenpints91):

De ce?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AIexandra):

Că nu meriţi.

| AIexandra explică (pentru Woodenpints91):

Da, explica-mi si mie de crezi tu ca nu merit?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AIexandra):

Ţi-a răspuns Downfall.

| Andriana a răspuns:

Green Day,Linkin Park,Three Days Grace,Metallica,Rammstein
Evanescence,AC/DC,Nirvana,Foo Fighters,Kings Of Leon,Paramore,Rise Against,My Chemical Romance,Sunrise Avenue,Muse,30 Seconds to Mars,U2,Panic! At The Disco,Disturbed,Tokio Hotel,Bullet for My Valentine,Daughtry,Skillet Music,Red Hot Chili Peppers,Queen,Limp Bizkit,Dope,Nickelback,Guns N' Roses,Coldplay,Bon Jovi,System of a Down,VUNK,Scorpions,Breaking Benjamin,Placebo,Black Veil Brides,KISS,Papa Roach,Falling In Reverse,Pendulum,Voltaj,OneRepublic,Aerosmith,Audioslave,Nightwish,3 Doors Down,Slipknot,Megadeth,Pantera ,Iron Maiden...etc.

| Gorath a răspuns:

Îmi vine să te-njur, dar mă rezum la atât:http://www.youtube.com/watch?v=f1y192BaUPE
Zi-mi părerea ta despre asta.

| Nolkyz a răspuns:

Ma abtin, mademoiselle.

| Bitter a răspuns:

Linkin Park si Skillet nu sunt formatii rock, pe cand Metallica nici nu se compara cu ei.Lasa-te de "rockereala".

| WoodenCross97 a răspuns:

-AC/DC
-Metallica
-Iron Maiden
-Marilyn Manson
-Nirvana
-Guns'N Rosses
-Red Hot Chilli Peppers
-Slipknot
-System of a down
-Dark Funeral [ :X ]
-3 doors down
-Rammstein
-Silverstein
-Fit For Rivals
-Black Veil Brides
-Asking Alexandria [ :X ]

Astea au fost METAL, Hard etc...

Astea sunt Black metal :X

-Dark Funeral [ am mai spus ]
-StormLord
-Grayeworm
-Infernal War
-Hargonath
-Nattefrost
-666
-Darkened Nocturn Slaughtercult
-Ravensblood

Asta ascult eu ..As fi scris mai multe melodii, banduri si genuri de rock care le ascult.dar nu meriti..stii tu Linkin parca / Skillet ...pffff

| WoodenCross97 a răspuns (pentru WoodenCross97):

Pardon LINKIN PARK* vruiam sa scriu altceva rolling on the floor. oricum tot nu meriti

| Raggy a răspuns:

Three Days Grace, Green Day, The Offspring, Evanescence, ceva de genul.

| Flavyus07 a răspuns:

Ce aveti cu el ma si eu iubesc LP e si acesta rock e un Rap-rock si Alternative-Rock... asta e el vrea un Rock mai Modern nu e Comercial :@ doar stiti ca LP a inceput intr-un garaj ce si se numea SuperXero.

| CocaCola135 a răspuns:

Uite mie nu imi place deloc metalica unora le place dar f bine. Skillet este f tare. Iti mai recomand : Three days grace, Fit For Rivals, Breaking Benjamin. Ps daca nu iti plac nu asculta astea sunt trupele mele favorite si iti mai recomand sa nu asculti metalica decat daca ai 50 ani. Bafta

| NegativeCreep a răspuns (pentru CocaCola135):

Se scrie Metallica, geniule!

| ManuelGabryel a răspuns:

Si eu ca si el...prefer rock-ul mai moder decat Metallica..pardon am vazut ca multi ascultati muzica de turbati..sincer daca v-as vedea la un concert ati fi cu spume la gura

| Slyxy15 a răspuns:

Stiu la ce te referi, aia cu LP nu e trupa rock gura ca nu stiti nimica, rockul se inparte in mai mute genuri iti propun eu : linkin parca, skiilet, coldplay( unele piese ), Nightwish, Evanescence ( bring me to life ), adam lampert ( chiar daca e pop-rock ), RHCP, green day

| Ledger_Jen_1990 a răspuns:

My name is jennifer ledger good...if I think about it just a few worth listening to unite rok of you do not even know what's right in seamna give (Woodenpints91) do not deserve to listen to country music rok remain better for you