| Andrei_7614 a întrebat:

Saluatare TPU.Am 15 ani si vreau sa imi ingros vocea pentru a ma apuca de cantat. Vreau sa am vocea groasa. Ce pot face in aceasta privinta sa consult un doctor sau ceva sfaturi dau Funda.

3 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Nu poţi să faci nimic. Cu timbrul vocal te naşti, îţi este dat de la natură, nu poţi să-l schimbi.
Baftă!

| obsercvayr a răspuns:

Andrei nu-ti trebuie vocea grasa doar la manele e buna vocea ta zic eu daca vrei sa faic melodii rock rap si altele e superwinking nu tio schimbawinking

| Andrei_7614 explică:

Darius eu vreau sa ma apuc muzica mia de petrecere mai lautareasca. Daca intelegi ce vreau sa spun. Ca de rap si alte genuri pot sa cant ca am incercat