| AndreeaMiruna5286 a întrebat:

Am o problema! Vocea mea este foarte subțire si o vreau mai groasa, si nu vreau sfaturi gen fumeaza sau așteaptă ca se va modela cu timpul, cum o pot face mai groasa acasa?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sigur stim noi o potiune magica pe care sa o bei si sa iti ingroase vocea.
Nu ai altceva decat sa astepti sa vezi daca ti se va schimba, alt raspuns nu are cine sa iti dea, asa e firescul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa altceva sa se ingroase si vocea se va ingrosa si ea.

| CVane a răspuns:

Pai poti sa fumezi sau asteapta ca se va modela cu timpul big grin serios acum n-ai ce face, presupun ca esti la pubertate o sa se schimbe vocea in timp.