| QuInt0 a întrebat:

aceasta intrebare a mai fost dar nu am prea inteles nimic eu nu le am cu, calculatoarele deci: in C am 25 GB in total si 0 bytes liberlaughing si nu am nimic in el in program files tot ce aveam am bagat in D si eu am C, D E si F win XP nu stiu ce are deci mai stersesem eu nu stiu ce si aveam 33 mb liberibig grin si ma uit eu si scadea in fata ochilorhappy scadea memoria acum am 0 bytes liber si eu cand downloadez ceva am setat la mozzila cand dowanloadez ceva sa se duca in D sau sa ma intrebe unde sa se duca si pedegeaba cand dau downaload file imi apare ceva ca nu e spatiu in C si nu ma lasa sa downloadez angry va rog din suflet ajutati`ma va rog din toata inima mea de copilasbig grin app eu nu le am cu, calculatoarele doar cu >jocurilehappy va rog ajutati`malove struck

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face cateva lucruri: 1. Uita-te in Recycle Bin si daca ai ceva si nu mai ai nevoie da File si Empty Recycle Bin. 2. Da o defragmentare in partitia C, intri prin My Computer, clic dreapta pe Local Disk(C)/Properties/Tools si dai Defragment now. 3.Descarca-ti un program de curatat, eu folosesc CCleaner, este gratuit si se poate descarca de aici: http://www.piriform.com/ccleaner si da Analizeaza, apoi Ruleaza Cleaner si din nou Analizeaza. Dupa toate acestea ar trebui sa obtii spatiu liber in C. Succes si numai bine!