| alexa_1346 a întrebat:

Bunahappy:*. imi place de un baiat si nu stiu daca lui ii place de mine? ar trebui sa il intrebe daca vrea sa fie cu mine?big grin. ajutati`malove struck...msz multt:*:*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu mi se pare normal ca o fată să-i ceară unui băiat să fie cu ea. Mai bine îi spui că îl placi, şi în funcţie de cum reacţionează, îl întrebi dacă doreşte ceva mai serios.
Baftă!

| Ralluca25 a răspuns:

Heei, așteaptă să vezi dacă te întreabă el dacă nu. fă-ți curaj și întreabă-l dar mai bine mai așteaptă ceva timp și încercați să vă cunoașteți mult mai bine așa poate va prinde drag de tine. happy

| goldheart a răspuns:

Buna, alexa! Daca vrei sa fii cu el, at trebui mai intai sa-i arati ca-ti place acest tip: zambeste-i, incearca sa vb cat mai des cu el. poate si lui ii va placea de tine si atunci iti va fi muult mai usor sa-l intrebi daca vrea sa fie iubitul tau. Bafta multa! :*:*

| Andra1024 a răspuns:

Buna Alexa.Sfatul meu este urmatorul:daca esti amica buna cu el spune-i sa iesiti la un suc diseara. poate va duceti si prin parc pe o banca discutati de ale voastre dar in tot acest timp tu flirteaza cu el si incearca sa ii observi comportamentul.Dar sa nu fii prea insistenta ca lor nu le place asta. Poti sa fii tu insuti si la un moment dat sa aveti o discutie sincera si sa ii spui ca tu il placi si ca ai vrea sa fiti impreuna.Mult succesbatting eyelashes

| santy a răspuns:

Buna! Alexa esti din orasul Craiova?

| JoYtheAngel a răspuns:

Pai eu sunt baiat si din propria exp cu fetele nu prea merge sa eu zici in fata daca nici macar nu sti ca t place ar fi mai bine sa i faci cateva avansuri si daca vezi ca nu i prea place cum te porti inseamna ca nu merge daca da intreabal...si in caz ca nu merge tot intreaba-l ca nai nimic de pierdutlaughing

| Jennny a răspuns:

Bunalove struck
pai eu cred ca mai intai ar trebui sa-i spui ca tu il placi blushing si apoi sa-l intrebi daca si el te placehee hee pentru ca mi se pare putin deplasat sa te duci asa la el fara sa ii spui altceva:"veri sa fii cu mine?waiting" laughing.Si daca va spune ca si el te place poti sa il intrebi big grinsi poate cine stiesmug dar intai incearca sa il urmaresti sa vezi daca ai avea intadevar o sansa cu elbatting eyelashes.
Sper ca am ajutat :*