| CTLN a întrebat:

Am 15 ani! Am o intrebare: As mai putea invata sa cant la orga la varsta aceasta? Imi doresc sa cant de multe vreme la orga si imi place. Voi ce credeti? ofer funda? big grin

Răspuns Câştigător
| Biancutzika a răspuns:

Stii cum se spune. niciodata nu e prea tarziu.

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu e tarziu. insa e nevoie de multa munca. daca iti doresti o sa vezi ca e posibil.

| Chamberlin a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziu sa inveti, chiar as vrea sa ti se implineasca visul, mai ales acum de sarbatoarea visurilor (Craciunul).

| Northern a răspuns:

Nu e târziu, dar nici nu se poate spune că e vârsta cea mai potrivită dacă vrei performanțe...Succes oricum!

| Maddaaaaaa a răspuns:

Incearca, daca ai ambitie si multa incredere in tine o sa reusesti cu siguranta orice.

| lavinia06 a răspuns:

Nu e tarziu! poti sa te duci (depinde de unde esti) la un profesor de pian si o sa te invete el :*(cu bani)rolling on the floor))

| Dubi19 a răspuns:

Bunatongue...eu cred ca daca iti place, ai putea incepe sa canti la orga! Si nu e deloc traziu, de ce ar fi? sa canti la un instrument te ajuta in dezvoltarea ta si chiar sa fii mai organizat! ...Iti urez multa bafta si sa revii sa ne spui cum merg lucrurile, in plus e un bun prilej de a-ti face prieteni noitongue, multa bafta:d

| PuDrIcA a răspuns:

Da de ce nu...incearca nu cred ca ai nimic de pierdutwinking speranta moare ultima

| ssorinna a răspuns:

Hey.Daca tu iti doresti cu adevarat acest lucru, cu siguranata vei reusi! Acest lucru trebuie sa-l ti in minte mereu si vei reusi intotdeauna! Eu sunt un exemplu aici de fata! Mult succes in ceea ce-ti dorestI! :* (funda?)

| GeoTwixy a răspuns:

Mereu trebuie sa faci ce-ti place. Nu stiu daca poti la varsta aceasta, dar nu pierzi nimic daca incerci. Iti urez multa bafta, o zi buna.