| sonto a întrebat:

Eu vreau sa cant la orga si o sa imi iau si profesor dar as vrea sa stiu cam in cat timp pot invata sa cat eu imi doresc din tot sufletul sa cant la orga dar totusi as vrea sa stiu cam cat timp dureaza asa in mare tongue eu iubesc orga si vreau sa imi cumpar un ps50

2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Pai depinde de cat o sa muncesti poti sa inveti si intr-o saptamana daca inveti si te straduiesti pai casa fi expert la orga dureaza cevabig grin dar daca iti place sa canti nu o sa dureze asa mult ca o sa treaca timpul rapid daca iti placewinking

| rapp2020 a răspuns:

Ii cam asa 95% munca si 5% talentbig grin