| gbrL a întrebat:

poate canta oricine la orga daca invata? sau trebuie sa ai un anumit talent? imi place tare mult orga si as vrea sa invat si eu sa cant, dar oare reusesc.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca pui pasiune si suflet in ceva pe care vrei sa-l faci sau realizezi sigur ai sa reusesti! Asa ca incearca ai sa minunezi de tine sunt sigur! multa bafta!

| KiddaBăă a răspuns:

Daca te atrage orga, desigur poti invata si tu. Chiar foarte usor daca iti si place happy. Nu ne.am nascut cu talent in vene.

| gbrL explică (pentru KiddaBăă):

Tu stii sa canti la orga?

| KiddaBăă a răspuns (pentru gbrL):

Nu, stiu sa cant la chitara happy