| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am auzit acum cateva zile o piesa la radio si inca ma intreb cum se numeste. Am avut timp sa dau cateva shazam-uri dar fara succes. Ori imi zicea ''try again'' ori imi dadea piese random. Noroc ca am inregistrat o parte din piesa si am reusit sa iau cateva versuri. Cam acestea sunt versurile:
All the truth I never heard'
I won't walk away from all my trust
I want you to the sky but why I am here
I want you to the sky memories

Si refrenul:

Tell me why I am staying alone
So my feelings has no sound feeling alone
Holding on over my love
So your feelings can be different around my heart

Nu stiu daca am zis exact cum era, dar asta am inteles eu. Caut piesa asta pentru ca am mai auzit-o acum foarte mult timp. Piesa este in stilul popcorn, cel mai probabil facuta de romani. Btw piesa e cantata de o fata

4 răspunsuri:
| DrMihailoviciS a răspuns:

Sharzam nu mai functioneaza bine de mult timp... Incearca pe google sa o fredonezi astfel: deschide pe telefon google (nu chrome), langa bara de cautare apasa pe microfon (se va deschide fereastra de inregistrare), si mai jos ai un buton: cauta o melodie, sau ceva de genul. Apasa pe acel buton si dupa ce se deschide fereastra, incepi sa fredonezi. Sper ca te-am ajutat!

| skyfy a răspuns (pentru DrMihailoviciS):

Crede-ma ca am incercat si asta. Am incercat cam tot de fapt. Adica am cautat si fiecare vers pe internet, si pe Youtube. Sa nu mai zic ca pe Youtube cautam muzica si mie imi dadea tutoriale...

| powerpuff25 a răspuns:

Dacă ai idee cum se numește postul de radio caută pe net programul din ziua respectiva

| skyfy a răspuns (pentru powerpuff25):

Galaxy fm, dar site-ul nu mai functioneaza. Am incercat sa fac si asta dar fara succes...