| Duna_Gelu-Florian_1985 a întrebat:

am auzit adesea o melodie pe Vibe Fm, canta o tipa, printre alte versuri spunea si: te quiero, te quiero, te quiero, te amo! Astept un raspuns! Mersi!

8 răspunsuri:
| Duna_Gelu-Florian_1985 explică (pentru LanaDelRayFan):

Nu e asta sad... oricum mersi!

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Duna_Gelu-Florian_1985):

Cred c-o stiuwinking Da mai multe detalii pls

| Duna_Gelu-Florian_1985 explică (pentru LanaDelRayFan):

Si mai zicea: te quiero.te te te quiero.o voce suava, n-am retinut mai multe cuvinte, sper s-o mai aud in viitorul apropiat

| Duna_Gelu-Florian_1985 explică (pentru LanaDelRayFan):

Te quiero, te te te quiero... sper s-o mai aud o data sa-ti pot oferi mai multe detalii! e destul de recenta, nu cred ca are 3 luni!

| Duna_Gelu-Florian_1985 explică (pentru LanaDelRayFan):

Am gasit-o! happy era Paradox Factory - Te quiero

| Sag7Geo198Sag a răspuns:

Paradox Factory-Te Quiero

| Bianca_3207 a răspuns:

Liana McCarthy - Dance with me

http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/liana-mccarthy-dance-with-me-10

cred ca asta e :)