| georgeul1337 a întrebat:

Salut, am auzit ca Marko Glass e dintr-o localitate din Botosani, stie cineva cum se numeste aceasta localitate? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pare ca este doar din botosani si atat din zona Împăratul Traian denumita la ei si 'spicu', nu stiu cu acuratete nu-s din Botosani!
oricum eu unul nu dau 2 bani pe cantaretii acestia afoni care canta bine doar in studio cand li se prelucreaza vocea, mascati si cu impresii de "imparati"

| georgeul1337 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc frumos!

| Simpatic a răspuns (pentru georgeul1337):

Nu ai pentru ce, sper ca am dat corect informatiile de mai sus!
salut!