| CosteaVlad a întrebat:

happy
Am auzit mai demult la radio o melodie care mi-a plăcut, şi am încercat să reţin câteva cuvinte din versuri, după care să o caut pe Google după versurile respective (în 99% din cazuri îmi ţine figura), dar melodia asta n-am reuşit să o găsesc nicicum. Deci înclin să cred că nu-şi are versurile introduse în nicio bază de date pe net, deşi este destul de cunoscută (am auzit-o de n ori la radio), şi mi se pare chiar penal că nu pot să o găsesc pe Google după versuri crying.
Ceea ce-am reţinut eu din versuri sună cam aşa: "say you're my number one, say you're my number one together, say you're my number one, say you're my number one forever, love me love me more and more, [...] never before, [...]"; cam atât, în rest n-am reuşit să descifrez ce zice. Dacă întâmplător ştiţi careva cum se numeşte melodia şi cine o cântă vă rog frumos să-mi spuneţi şi mie.
Mulţumesc frumos, vă rămân dator. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi,
Also I find Connotea who perform this song. I'm trying to find Something for A Few Years But There is nothing about this song on the internet and ITS very strange for me. As you wrote above lyrics sound like this : " Love me love me more and more, nobody loved me better Before. " Its disco music.

13 răspunsuri:
| CosteaVlad explică:

@cornel, @Spineshivers. Nu e. Era una mai tonică şi mai antrenantă. îmi pare rău că n-am cum s-o fredonez...
Oricum mulţumesc pentru răspunsuri. happy

| CosteaVlad explică:

Nu e

| CosteaVlad explică:

Thanks anyway... happy

| CosteaVlad explică:

Mersi mult de tot! happy

| -=AleCS=- a răspuns:

Sa fie cumva Helena Paparizou - My Number One?
youtube
http://www.youtube.com/watch?v=hVz0CF2VepA
download
http://fisierulmeu.ro/......m-mp3.html

sper ca te-am ajutat;)

| alinalex a răspuns:

Raffaella Carra - A far lamore (Liebelei)

| adorianmt a răspuns (pentru Stanici):

Asta e

| Cazan_Octavian_1978 a răspuns (pentru Stanici):

Sa va dea d-zeu sanatate, o gasisem si eu acum vreo 5 si uitasem cina o canta.