| anonim_4396 a întrebat:

SAlut! am auzit un zvon de curand cum ca pilotii de avioane ar asculta rock, dar nu rock "agresiv" sau hardrock (nu stiu cum sa-i zic, nu am cunostinte intr-ale rock-ului). Stiti cumva daca e adevarat, si ce melodii asculta?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Pilotii ascultă Brian Hyland pe metamfetamină.
http://www.youtube.com/watch?v=ICkWjdQuK7Q

| CautNume a răspuns:

Da.Sunt niste satanisti.

| FadetoBlack a răspuns:

Wtf?
De ce e aşa important?

| svartirhimnar a răspuns:

Ce legătură are? Parcă n-ar fi tot oameni şi ei.

| Fantastic7 a răspuns:

Ce întrebare stupidă straight facepot să asculte și manele, care-i problema? -.-

| Disharmony a răspuns:

Ce e atât de dubios la chestia asta? O zici de parcă oamenii ăia n-ar avea voie să asculte rock.