| Mede15 a întrebat:

Salut, recent am auzit ca Ruby e sora lui Alex Velea. Stiti cumva daca s-a declarat ceva? Este adevarat sau e doar un zvon?

3 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

O colegă (care e proastă si obsedată dupa orice) a spus că nu sunt fraţi dar sunt un fel de rude sau ceva de genul ăsta. N-am reţinut exact.

| KinokoஐKee a răspuns:

Nu te lua dupa Facebook si toti ceilalti care cred prostii! Sunt buni prieteni de vreo 5 ani de zile si cine stie care destept s-o trezit sa se creada mai istet si o imprastiat un zvon, care poate fi considerat real, dar e o minciuna.Cauta peste tot pe net si-o sa vezi ca marea majoritate spun ca nu sunt frati.Asta nu e adevarat.E doar un zvon.

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Nu e adevarat, din cate stiu eu, Ruby e Nascuta in Medgidia, un oras Din Constanta, Alex velea, Sigur nu e de-a colo