| mirunik2you a întrebat:

De curand am auzit un zvon ca Ruby ar fi sora lui Alex Velea.Voi ce stiti? Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Lakrimytheînger a răspuns:

In primul rand Ruby e romanca(altfel cum sa fi cantat ''Stinge lumina" si in al doilea rand nu se stie daca Ruby ar fi sora lui Alex Velea.CRED ca da dar este un "cred" mare de tot.

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu cred ca este adevarat >...
Si din cate stiu eu Ruby nu este romanca

| Mellie00 a răspuns:

Perna

| Miruu12 a răspuns:

Sii eu cred ca e adevarat... Cred doarbatting eyelashes

| Anduka a răspuns:

NO WAY! Sunt doar prieteni foarte buni.

| Claudette04 a răspuns:

Nu cred laughing s-ar fi stiut de mult daca era..sau cel putin se spunea ca alex velea are o sora.dar nu cred asa ceva.

| Manta_Sebastian_1999 a răspuns:

Da de fapt chiar e sora lui alex velea

| andalorena a răspuns:

Da....asa este ruby este sora lui alex velea.....pentru cei care nu stiau.