| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Am facut cateva clipuri ( Video ) si nu mi se aude sunetul la ele.! Adica se vede doar partea grafica dar nu mi se aude nici-un fel de zgomot! Imi pot recupera sunetul la acele clipuri? Astept un raspuns Urgent!

2 răspunsuri:
| Kirito21 a răspuns:

Cu ce program ai facut clipurile? Este posibil sa nu ai toate codecurile necesare. (incearca K-lite codec pack)

| Alyn17Mafiotu explică (pentru Kirito21):

Clipurile le-am facut cu telefonul mobil! Si le-am descarcat si in calculator si tot nu se aud!