| vasyok97 a întrebat:

SCUZATI CATGORIA DAR IMI TREBUIE URGENT UN RASPUNS SI DAU SI FUND happy

Salut!
am telefon Huawei U-5110 si nu pot sa vizualizez clipuri video pe youtube se aude doar sunetul iar alteori zice ca nu e acceptat fisierul si am copiat 2 clipuri de pe PC de tip flv si la fel nu imi merg ziceti-mi va rog cum sa rezolv asta si daca se poate ziceti-mi si un player FLV

mersi anticipat si dau funa happy

Răspuns Câştigător
| o0ops_2090 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-l schimb deoarece e o chinezarie si nu suporta telefonul acele videoclipuri sau unele poze cu dimensiuni mari.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana inveti sa scrii corect, poate reusesti sa citesti si sa vezi ca ai categorie pentru telefoane.Numai bine.