| Mary24 a întrebat:

Am intrat pe youtube sa ascult si eu muzica... si cand scriu cateva formatii mi-a spus ca nu exista rezultatestraight face. wtf? ce se intampla si nu se intampla numai la mine faza cu youtube`u....au sters cumva videoclipurile saustraight face?

Răspuns Câştigător
| Indiraada a răspuns:

Buna! Si eu am fost in aceasta situatie.Nu le-au sters si sincer nu stiu care este problema dar apasa enter de cateva ori si o sa iti apara melodiile pana la urma.Succes.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Scrie in engleza daca in romana nu iti da rezultate! Schimba limba si locatia din josul paginii.