| heise a întrebat:

Atunci cand ascult muzica pe Youtube si deschid un nou tab (depinde de care), muzica de pe Youtube incepe sa se auda cu intrerupaturi. Ce as putea face sa nu se mai auda asa? Si din ce cauza mi se intampla asta?
Iar o alta probleme legata de Youtube, videoclipurile originale nu se vad. Imi arata doar o pagina alba, cu melodia auzindu-se. E suparator cateodata. Putin ajutor aici, va rog?

12 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player

| heise explică (pentru pozeanimate):

Il am deja instalat.

| trăncănici a răspuns:

Mai şterge cookies că îngreunează aparatul.Fă şi un windows update!

| heise explică (pentru trăncănici):

Poti sa imi zici cum sa dau un windows update daca nu te superi? Si de unde pot sterge cookies-urile (folosesc Mozilla)?

| trăncănici a răspuns (pentru heise):

Butonul Start-toate programele-windows update-verifică update. Aştepţi pînă termină, instalezi ce ţi se cere acolo.
Pentru curăţare de disc, butonul Start-toate programele-disc clean up-bifezi acolo unde vezi număr mare şi dai ok.

| pozeanimate a răspuns (pentru heise):

Ce windows ai?
daca xp ce versiune de explorer ai?
si instaleaza flah player pentru toate brawserele
si pentru explorer
cauta in folderul aplication data si sterge toate folderele de mozilla
apoi instaleaza flash player
si deschide mozila
sau mai poti sal dezinsatalezi si sa pui o versiune cea mai noua
daca ai sp2 baga sp3
cam asta imi vine in minte pe moment
foarte putine informatii ai dat
de cand asaface, de la ce, ce ai facut
s.a.m.d

| heise explică (pentru pozeanimate):

Iertati-ma pentru lipsa de informatii date. O sa incerc.
Am Windows XP. Nu am idee ce versiune are Internet Explorer (daca la asta te referi), dar varianta la Mozilla e cea mai noua.
O sa ma apuc de sfaturile tale.

| sleeky1532 a răspuns:

Poti incerca Chrome, face cate un proces separat pentru fiecare tab/extensie (mananca mai mult ram...tone de fapt) dar daca ai resursele..nu se blocheaza.

| sergiustephan a răspuns:

Se blocheaza

| strangesura a răspuns:

Pentru prima problema, schimba browesrul. Cred ca folosesti chrome pentru ca si eu am patit asta. Foloseste mozilla sau internet explorer

| heise explică (pentru strangesura):

Scuza-ti ca nu am specificat, dar folosesc Mozilla FireFox.

| cypri99 a răspuns:

Poate e conexiunea slaba la net