| FocusMood a întrebat:

Am o orga Yamaha ypt 220 si nu stiu cum s-o conectez la boxe. Am incercat sa bag mufa de la boxe in spate dar nu se potriveste.
Ce trebuie sa fac? E defecta?

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

rolling on the floor))! De ce ai conecta o orga la niste boxe? Nu crezi ca ti-a trebui un preamplificator, un amplificator? Nu ma pricep foarte tare la electronica, dar e foarte posibil sa strici ceva daca le legi cu un cablu.

| andreeapink01 a răspuns:

Nu cred ca este defecta. Nu ai bagat unde trebuie mufa. Esti sigur ca boxele sunt bune?

| FocusMood explică (pentru andreeapink01):

Cred ca imi trebuie un cablu midi sau cv de genu'