| IonuTz_5371 a întrebat:

Am si eu un monitor I-INC CY199D si are 2 boxe in el. Cand l-am cumparat mi-a dat un cablu o mufa verde una albastra. In spate la el are o mufa care se potriveste cu cablu ala de la el albastra. Si nu stiu unde sa o bag pe aia verde ca am incercat in spate la unitate in toate gaurile si tot nu se aude sunetul.
Ma ajutati va rog plizz ca nu am boxe deloc la caculator plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Din cate stiu cu un cablu unesti mufele/cablurile intre eele si unu il bagi la prima mufa de la unitate/pc cel verde il bagi la unitate cu cel albastru faci legatur dintre ele eu asa faceam aveam tot un fel de monit din asta