| Gabitzu2093 a întrebat:

Salut.Am si eu o mare problema.Am luat un stick de memorie no name de 2 Gb si am pus muzica pe el.Muzica am descarcat de pe net cu, convertor youtube.In calculator merg toate melodiile dar de pe stick nu.Doar primele melodii.Am incercat si cu media player si am pus stick.ul si la alt player si nimic.Merg cateva si se opreste.Am formatat stick.ul in toate modurile si nimic.Nu stiu ce sa ii mai fac. Daca aveti alte solutii v-as fi recunoscator.Multumesc.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza: K-Lite Codec Pack si vor merge!

| Gabitzu2093 explică (pentru lpavel):

L.am instalat dar sincer nu stiu daca trebuie sa mai fac si altceva

| lpavel a răspuns (pentru Gabitzu2093):

Ce, tot nu merge muzica nici asa?