| Ionak88 a întrebat:

Am si eu o rugaminte in legatura cu muzica veche.Imi aduc aminte de cand eram mic cateva versuri de la o melodie un pic mai ritmata care suna cam asa: Danseaza danseaza, sari si te distreaza vino cu mine este foarte bine...doar atat imi mai amintesc. Suna foarte bine melodia, cred ca era cam printre anii 1998-2003. Astept ajutor.Multumesc

Răspuns Câştigător
| xxj2c2b a răspuns:

Dar ma car e bine ce am zis apropo ai gta san andreas ca am o intrebaare

4 răspunsuri:
| xxj2c2b a răspuns:

Poate era doi pasi la stanga doi la dreapta doi pasi inainte doi pasi inapoi si ne invartim amandoi

| Ionak88 explică (pentru xxj2c2b):

Nu,in nici un caz. Nu era populara sau etno. Era Un dance spre house.

| Ionak88 explică (pentru xxj2c2b):

Nu am. Nu obisnuiesc sa ma complic cu jocuri. Am doar o f. mica lista cu jocuri pe care le mai incerc din cand in candtongueES, FIFA, Euro Truck si Formula 1.

| xxj2c2b a răspuns (pentru Ionak88):

Dar ma car e bine ce am zis apropo ai gta san andreas ca am o intrebaare

| xxj2c2b a răspuns:

Miai votat raspusul castigator e bine ce am zis?