| Rafael546 a întrebat:

Salut,are cineva un CD cu Compilatia 3 al lui Cristi Dules? Sau melodia SI CAND MOR AM VALOARE cea veche cantată doar de Cristi Dules.Va rog sa ma contactati daca aveti aceasta muzica va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Alin5644466 a răspuns:

Https://youtu.be/kdUc-ns-yPc Buna seara, am gasit melodia "Si cand mor am valoare" cantata doar de Cristi Dules

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

De ce a fost postată acum pe YouTube? Că până acum nu am găsit această melodie.

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Habar n-am, asa fac astia, le posteaza dupa 50 de mii de ani. Eu cautam de unde e Cristi Dules si am gasit intrebarea aceasta si am incercat sa gasesc melodiile. Le posteaza tarziu astia pe YouTube topic pe cele de pe Spotify. Nu am gasit toate melodiile din album doar 2 mai trebuie gasite, dar nu le gasesc.

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Si stii cumva cum se numesc acele 2 melodii din album pe care nu le gasesti? Si din ce album?

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

De fapt e doar una, am gresit eu, se numeste "Stii prea bine" si cred ca ar fi si "Povestea noastra" cantate doar de Cristi Dules, tot de pe "Compilatia 3"

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Te pot intreba ceva? Care dintre aceste 2 melodii Si Cand Mor Am Valoare iti place? Cea cantata de Brazilianul si Guța s-au de Cristi Dules singur din Compilatia 3?

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Am mai gasit si melodia " Doar Ea Inima Mea Te Vrea" din Compilatia 2 pe Youtube.Ador aceasta muzica de dragoste al lui Cristi Dules.Am vazut ca este aceeasi melodie dar cânta si Guță, dar mie nu prea imi place cum canta Guță in melodia asta.Asta este parerea mea.

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Sincer nu am ascultat-o pe cea cu Cristi Dules, o ascultam pe cealalta, dar imi plac ambele, oricum.

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

O sa ascult si eu melodia "Doar ea inima mea te vrea" sa vad cum e, ce manelisti iti mai plac? Asculti din astea noi sau din astea vechi?

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Insfarsit am gasit o persoana pe TPU care sa asculte manele, ca la ce raspunsuri si intrebari vedeam cu "cocalari" "incult", imi venea sa ii bat paia XD

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Imi mai place Florin Salam.Si ascult manelele vechi

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Si eu la fel, numai manele vechi, cele noi nu sunt faine ca manelele vechi. Eu ascult Florin Peste, Play AJ, Liviu Guta, Denisa, Costel Ciofu, Cristian Rizescu, Denisa si care mai sunt care canta frumos

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Stii melodia "Hai Lasa-ma Odata" de Nicolae Guta? Daca da, mai este aceeasi melodie dar canta Cristi Dules singur si nu o gasesc.

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

O stiu, am inteles

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

O stii doar pe asta al lui Guta?

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Da, doar pe cea a lui Guță

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Si nu stii pe cineva care a ascultat melodia cantata de Cristi Dules?

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Din pacate, nu.

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Incerc si eu sa o gasesc, am gasit una "Lasa-ma sa te sarut", o canta cu Narcisa si Florin Salam

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Mi-a venit o idee ca sa gasim melodia aceea cantata de Cristi Dules. Sa cautam versurile de la asta cu Guta cu "Hai lasa-ma odata" si sa scriem cate un vers si scriem Cristi Dules ca sa fie ca un titlu de manea. De exemplu Cristi Dules "Pleaca daca vrei" sau "Ca eu azi am s-o fac lata", ca poate o gasim cumva si sa cautam si pe google si spotify si Youtube

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Nu am gasit nici acum melodia Hai Lasa-ma Odata de Cristi Dules.O sa-i scriu pe Facebook daca mai este disponibila melodia pe internet

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Trebuie sa o posteze in 100000 de ani. Daca iti raspunde.
Stii din ce album e? Poate cautam albumul si poate o gaseam, ca oamenii mai posteaza albumele pe YouTube si melodiile care nu sunt postate, sunt în album

| Rafael546 explică (pentru Alin5644466):

Ai gasit melodia? I-am scris lui Cristi Dules pe Facebook dar nu mi-a raspuns dar in schimb mi-a dat doar like la comentariu.Nu stiu de ce nu imi raspunde, ca i-am scris asa: Cristi, am o intrebare.Mai este macar disponibila melodia „Hai Lasa-ma Odata„?

| Alin5644466 a răspuns (pentru Rafael546):

Am cautat si am gasit acest video
Doar ca se aude naspa https://youtu.be/mWfr-LlmfMY

29 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cauta pe Youtube!

| Rafael546 explică (pentru lpavel):

Nu gasesc pe Youtube si nici pe spotify.Cand vreau sa ascult pe spotify nu pot da play la melodia Si cand mor am valoare cantata doar de Cristi Dules in Compilatia 3

| lpavel a răspuns (pentru Rafael546):

Pai ce sa zic, aici nu cred ca are cineva un cd pe care inca il pastreaza! Cd-urile sunt de domeniul trecutului... eu zic ca tot pe Yutube ai sanse mai mari decat aici!

| Alin5644466 a răspuns:

Am gasit compilatia 3

| Alin5644466 a răspuns:

Https://youtube.com/playlist?list=PLf8k1ae7889_0z_1xnppjq2hWu6w75BtZ
Nu sunt toate melodiile, doar pe acestea le-am gasit

| Rafael546 explică:

Daca gaseste cineva Compilatia 3 al lui Cristi Dules cu toate melodiile disponibile ii dau 100 lei paypal