| Anonimus911 a întrebat:

Aș dori niște versuri originale, pentru un disstrack unui prieten.

Îl cheamă Boo Buu, are peste 20 ani, e un pic plinuț și zice că lucrează la Securitate ( La GooGle ) in Italia, are un canal de YouTube cu aproape 11k de abonați facuți prin Live-uri cu Abonări Reciproce si promovari gratis ( chiar el face live-uri de genul ), Nu are mai deloc activitate pe canal.

Aștept cele mai faine versuri. ps. Dau Fundă

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Ia...
rolling on the floor Vezi c-ai uitat să spui că vrei să ți-l facem noi de la 0.