| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea și eu niște nume faine pentru un canal de YouTube.
Doresc să menționez că (,) canalul este unul de divertisment happy.
Dau Fundă! happy

Răspuns Câştigător
| RockableHu a răspuns:

Am avut un canal de divertisment cu numele de CrazyBrain şi pe parcurs am tot schimbat în AmaranTed, SeeWhat'sHere?, Don'tCareJustSquare.
Nu ştiu cât de mult o să îţi placă ţie, dar mie mi-au adus destul de mulţi abonaţi, asta şi pe lângă videouri! Acele vremuri pentru mine au apus. Baftă ţie! O zi bună!

| lexi334 a răspuns (pentru RockableHu):

Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Daca e de chestii funny poti sa dai nume de exemplu din animatiile mai funny de pe vremuri coyotu, spike din tom si jerry, etc. nume haioase sa atraga sau tu stii.