| karynraiden17 a întrebat:

As dori sa stiu ce parere aveti despre muzica rock si metal si daca e păcat sa asculti aceste două genuri muzicale

3 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu, nu e pacat. Eu sunt crestin si in general ascult rock. Metal nu prea ascult fiindca nu e genul meu, prefer ca muzica sa fie cat mai melodica. Dar nu consider a fi "satanic" sau prostii de genul asta.

In schimb manelele mi se par satanice si as zice ca e pacat sa asculti asa ceva. Si nu, nu glumesc.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa-ti pese de parerea cuiva ce muzica asculti.
Pacat? Esti cumva la manastire ca sa fie pacat sa asculti orice muzica in afara de cea religioasa?
MI-e imi place rock, pop si EDM.Deci,un mix mai ciudat de atat nu cred ca se poate.

| Green66 a răspuns:

E păcat să nu asculți.