| Ungureanu_Emanuel_1987 a întrebat:

As vrea as stiu ce boxe sunt mai bune, pe doi cai sau trei cai?

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Raspuns simplu, trei cai si acum incepe distractia, de care? Sau mai bine doua cai si pui inaltele separat, varianta mai greu de pus in practica dar superioara ca si calitate. Conteaza extrem de mult calitatea difuzoarelor, mai mult decat playerul.

| Ungureanu_Emanuel_1987 explică (pentru Ironwin):

Am achiziționat un sistem Sony shake x3D, nu stiam ce sa aleg rivalul era Panasonic max 4000. Sony are boxele pe 2 cai si Panasonic pe 3 cai. Dar sunt multumit de alegerea facuta