| YepIsSuspended a întrebat:

Astazi mi-am luate boxe noi, si as vrea sa stiu daca sunt bune.
Sunt model:S-150 Digital USB Speakers

big grin

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Firma e excelenta.
Pretul e foarte exagerat.
Nu sunt deloc comvenabile.
1.2W - putin. Doar cat sa asculti niste muzica in surdina cand stai pe TPU.
De calitate, dar slabute.
Sa le stapanesti sanatoasa!

| cheloo74 a răspuns:

Daca intrebai inainte sa le cumperi mai zic si eu sa ceri un sfat dar asa... Sau vroiai de fapt sa te lauzi si nu aveai cui. Sunt nasoale. Mai bine luai niste casti 5.1. Sau Z-5500... Daca i-ti permiti.

| florinel_8849 a răspuns:

Nu pot sa ma pronunt tehnica merge inainte eu folosesc boxe facute de mine personal si sunt foarte multumit mau costat mai putin de jumate fata de ce se afla in comert

| Rrrretarded a răspuns:

M-am uitat si eu pe net ca sa-mi fac o parere despre boxele tale...si am vazut ca sunt logitech...ai facut o alegere buna pentru ca logitech este o firma consacrata si are numai produse de buna calitate...am si eu boxe logitech dar putin mai bune insa si boxele tale sunt super.