| UsersBoss a întrebat:

Salut as vrea sa-mi fac o trupa ca de exemplu (o-zone) si as vrea sa stiu cum sa imi aleg tovarasii de trupa, cum sa stabilesc un nume pentru trupa, cum sa ne compunem melodiile si cum sa ne facem cunoscuti? Unii spun ca nu am voce dar eu cred ca am potential. Fara raspunsuri la misto va rog. Dau funda daca raspundeti la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| SootheMySoul a răspuns:

Pai verifica si tu printre prietenii tai cine canta la un anumit instrument,dupa vedeti ce nume v-ar repezenta in functie de genul cantat,melodiile sunt ceva mai greu de compus,dar sunt atati compozitori nedescoperiti! Si apropo, ca sa te faci cunoscut fa un filmulet cu trupa cantand un cover/melodie originala, pune-l pe youtube, anunta-ti prietenii si bam, esti cunoscut!
Bafta!kiss

| UsersBoss explică (pentru SootheMySoul):

Si numele trupei cum sa-l aleg da-mi un sfat.

| SootheMySoul a răspuns (pentru UsersBoss):

Nu stiu, ce gen o sa cantati?

| UsersBoss explică (pentru SootheMySoul):

Pop.

| SootheMySoul a răspuns (pentru UsersBoss):

Ok,atunci ceva ce va reprezinta, nu stiu, voi alegeti

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Consider ca din moment ce pui astfel de intrebari, n-ai sanse sa construiesti o trupa de succes.Strict parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai un potenţial în tine... care se reflectă şi în întrebarea pusă. Mai bine las-o aşa, nu te mai chinui că oricum n-o să rezolvi nimic.