| Cedry2k8 a întrebat:

Salut, azi am dat muzica la maxim si am pus mana pe un perete si am observat ca vibreaza serios laughing. Cam ce sanse sa afectez structura de rezistenta a blocului avand in vedere ca sunt la parter, am un sistem audio cu un subwoofer foarte puternic, si locuiesc intr-un bloc din centrul Constantei? (astea din centru ar trebui sa fie construite cu beton mai bun calitativ vorbind). Si cum sa fac sa nu se mai auda la vecini asa tare muzica?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti fa griji pentru structura. Nu se duce asa usor. Fa-ti grija pentru timpanele tare care vor ceda dupa 40 de ani.