| adymarian a întrebat:

Salut tuturor! Am cumparat un centru JBL LC1, cand l-am probat acasa la vanzator se comporta foarte bine, cand l-am pus la mine distorsiona sunetul la muzica, la filme nu am observat sa distorsioneze. Folosesc un multimedia player TVIX m6500 pe sistem 5.1 cu statie Sony da1200es, ma gandesc ca poate playerul este problema? Si cu centrul vechi distorsioneaza, la muzica. Ca ultim test pentru JBL, l-am conectat la calculator cu un sistem Logitech si nu mai distorsiona. Intrebarea mea este, De ce distorsioneaza cand il conectez cu media playerul?
Si daca prolema este playerul, imi puteti recomanda unul cu iesire audio foarte buna? Multumesc!

1 răspuns:
| Zendom a răspuns:

Hmm poate interfereaza cu ceva sau posibil playerul un player bun nu stiu sa iti recomand dar ai putea sa mergi la in specialis si cu playerul dr si cu jbl-ul