| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Care mai ascultati rap de aici?(eminem, 50 cent, snoop dogg, dre)?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Când o să cânte Eminem urban eu mă sinucid. Ştii ce e ăla urban? Sau ai auzit de Utv şi ai crezut că dacă îl clasează pe Em acolo înseamnă că e bine? Eminem cântă RAP, prin traducere pentru idioţi Ritm şi Poezie. Urban nici nu există ca stil muzical, arată'mi tu unde scrie aşa ceva, e doar o clasificare de căcat.
Citeşte aici şi taci :http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_contemporary
Hai Sayonara!

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Juma' de cent şi Snoop javră nu fac Rap.Alea's manele americane.Dar Eminem, Pac şi alţii care fac cu adevărat Rap, da, ascult, inclusiv din underground-ul românesc.
Sayonara!

| Laurentiuuu a răspuns:

Eminem canta urbanhappy
Snoop Dogg canta pop-rapp
Si da Eminem si Snoop Dogg canta bine.
Good Luck

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Când o să cânte Eminem urban eu mă sinucid. Ştii ce e ăla urban? Sau ai auzit de Utv şi ai crezut că dacă îl clasează pe Em acolo înseamnă că e bine? Eminem cântă RAP, prin traducere pentru idioţi Ritm şi Poezie. Urban nici nu există ca stil muzical, arată'mi tu unde scrie aşa ceva, e doar o clasificare de căcat.
Citeşte aici şi taci :http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_contemporary
Hai Sayonara!