| DuzziDi a întrebat:

Stiti vreun program cu care as putea "taia" versurile dintr-o melodie, in asa fel incat sa ramana doar instrumentalul?

7 răspunsuri:
| Adeelina a răspuns:

Negativ :* scrie p google si melodia. si vei gasi ceva:*

| Adeelina a răspuns:

Negativul love struck Funda?; x

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa reusesti cu Ashampoo Music Studio, vezi descriere facuta in Chip. De acolo poti si downloada
http://download.chip.eu/ro/Ashampoo-Music-Studio-3.51_63020.html

| Cortex a răspuns:

Nu exista asa ceva

| DuzziDi explică:

Nu vreau site-uri de pe care pot lua negativul.pentru ca nu gasesc niciodata la melodia la care vreau. dar vreun program nu stiti din care pot "taia" versurile?

| ionnut a răspuns:

Cauta negatiuvul melodiei pe google. ( da, se numeste negativ)