| MadalinGre a întrebat:

Cateva trupe de death sau black metal romanesti, dau funda

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Syn Ze Sase Tri,Cap de Craniu,Marțolea,Argus Megere,Negura Bunget,Akral Necrosis,Codru,Dordeduh,Hathor,Hoyt,Kistvaen, Livia Sura,Satanochio, Vielftava,Vokodlok,Korruption,Leprosy Abscess,Cadavrul,Secator,Necrovile, Putrefaction, Taine, Spiritual Ravishment, 13Rituals...

| MadalinGre explică (pentru Holocaust):

Multumesc, cateva dintre ele le stiu dar nu pe toate happy am sa le ascult!

3 răspunsuri:
| TheLordofSalem a răspuns:

Negura Bunget, Syn Ze Sase Tri, Dordeduh, Martolea, Cadavrul, Vena Cava, Carpatica, War Chant, Abigail, Agathodaimon, Necrovile, Bolthard, Spiritual Ravishment, Argus Megere etc.
http://www.youtube.com/watch?v=IF7ImQDAf4w&feature=related

| MadalinGre explică (pentru TheLordofSalem):

Multumesc, pe cele mai multe le stiu sunt cateva care nu le cunosc happy