| fromro a întrebat:

Salut, caut si eu magazine de unde pot cumpara muzica in format CD. Stiu de nicherecords si prorock, dar acolo nu gasesc ce imi trebuie (Dissection). Ma poate ajuta cineva, va rog? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am cumparat de la niche aproape toate CD-urile care imi lipseau cu Madonna, unele dintre ele le-au adus pe comanda. Eu zic sa-i contactezi fiindca lucreaza direct cu furnizorii straini si sa-i intrebi daca iti pot aduce CD-ul la urmatoarea aprovizionare.