| HeavyDuty a întrebat:

Caut si eu o manea de cateva zile si nu o gasesc. Stiu doar refrenul sau cateva versuri din ea. Va rog daca ma poate ajuta cineva sa aflu cum se numeste melodia!

Refren: "Vreau sa ajung la intelegere cu Dumnezeu sa-mi ia sufletul,sa-mi dea altul mai rau, sau sa schimbe lumea care..."

Doar atat stiu din refren.Stie cineva cum se numeste melodia?
As fii foarte recunoscator! +FUNDA

5 răspunsuri:
| Jade28 a răspuns:

Cred ca te referi la melodia "Florin Salam, Nana Dinu si Lele- nu este zi sa nu plang"

| HeavyDuty explică (pentru Jade28):

Nu este asta sad. O canta un baiat, dar nu ii stiu numele sad

| Jade28 a răspuns (pentru HeavyDuty):

Ai gasit cum se numeste?

| HeavyDuty explică (pentru Jade28):

Da,chiar astazi (05.05.2016) de dimineata am gasit

| HeavyDuty explică (pentru Jade28):

Da,chiar astazi (05.05.2016) de dimineata am gasit. Melodia se numeste "Tradatori", o canta Ionut Printul Banatului! Mersi pentru ca ai incercat sa ma ajuti!