| DavidDj a întrebat:

Caut si eu o melodie, dar nu stiu cum se numeste, tot ceea ce stiu este ceea ce se intampla in videoclip.Este vorba despre un tip care sta pe un fotoliu si se gandeste la fosta iubita, dupa care o vede in afara casei si pleaca dupa ea prin padure. Dupa aceea realizeaza ca a fost doar un vis si se trezeste inapoi pe fotoliu.Ma poate ajuta cineva? sunt disperat

3 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

David Deejay ft Dony- Temptation? Funda :*

| DavidDj explică:

Melodia nu este creatie romaneasca si este mai veche si tipu era imbracat gen Conect-R adica manusi si codite si cercei

| DavidDj explică:

In sfarsit am gasit melodia.Era Omarion - Ice Box