| Dominoss a întrebat:

Salut, caut si eu o melodie pare noua si parca am auzit-o la radio desi am cautat in top-uri la radio zu, kiss etc nu o gasesc e o melodie vesela, ritmata si refrenul incepe ceva gen ta na na na, I won't give up oh oh si e o voce de fata

5 răspunsuri:
| Harlab_Liana_1998 a răspuns:

Shakira - I wana try everithing. E dintr-un film. E faina

| BiancaAndreea1 a răspuns:

You don't know me poate

| Dominoss explică (pentru BiancaAndreea1):

Nu e nici asta, am uitat sa mentionez am ascultat-o aseara din nou dar nu aveam tel la mine sa pun shazam. nu zice : I won't give up... zice I won't let go oh oh let go let go