| VisCoL a întrebat:

..caut un program cu care sa fac muzica dubstep.am vazut unul in care iti "transformai" tastatura intr-un drum-pad unde puneai ce sunet vrei dintr-o lista data pentru fiecare tasta.Dar nu stiu cum se numeste sau unde il pot gasi. daca stiti acest program sau unul care vi se pare bun raspundeti, voi da funda primului program care pare bun big grinDD mersi anticipat/Apropo sa nu fie pra complex, ceva mai simplu. vreau doar sa ma distrez cu el nu sa fac cine stie ce melodii complicate.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ia două tigăi ruginite, o lingură cu care să bați în ele până să le sară rugina, vreo 2 bidoane goale și un fermoar stricat.
O sa-ți iasă ceva mai melodios și de calitate decât dumbstep-ul.

| VisCoL explică (pentru Wøodenpints):

Am incercat dar ma indrept spre un negativ de manea big grin