| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bug Mafia si Parazitii? Eu unul cred ca sunt cele mai tari trupe de rap din Romania

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Asa-i, dar nu uita de La Familia.

| Duucu a răspuns:

Toți sunteți mafioți...

| greyhound a răspuns:

De bine de rau sunt cam singurele trupe de hip-hop din Romania.
Restul fie nu mai sunt, fie s-au dat pe manele, fie nu sunt destul de buni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt chiar cele mai tari. Sa nu uitam de CTC, 2012 si SDST. Acestea mi se par cu adevarat tari.
Dintre cele pe care le-ai enumerat tu ascult doar Parazitii. BUG Mafia nu-mi place.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca vechime ma refeream adica ei canta inca din 93

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat