| Zippy a întrebat:

Salut chitaristi. Ce model de chitara acustica aveti? Sunteti multumiti de ea? Care e modelul vostru preferat?(din ce ati destat, nu din auzite!).

P.S.Strict chitare acustice, fara electro-acustice sau clasice.

Răspuns Câştigător
| AleBale a răspuns:

Am primit un Fender CD-60 SB si sunt foarte multumita de el! Deocamdata este modelul meu preferat si din punct de vedere estetic (a mea e neagra) si functional.

2 răspunsuri:
| Kesi a răspuns:

Nu am un model preferat, dar sunt foarte multumita de chitara mea(acustica).Are un sunet foarte profund care da o senzatie mult mai placuta.Nu stiu exact ce model este, am primit-o de la fratele meu.De ziua mea mi-a luat-o din Austria.Chiatara mea clasica este din Romania, dar sincer imi plac amandoua la fel de mult.Corzile au rezistat foarte bine.
Succes la cantat! Numai bine!

| usernamebpla a răspuns:

Pasadena ...modelul ala pe negru si cu mariginile albe...