| alexaNNNNdeR a întrebat:

SALUT!

Cine imi spune hituri noi ale lui Nicky Romero,Skrillex,Avicii, Swedish House Mafia etc.

Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| AllCapone a răspuns:

Nicky Romero- Nicky Romero - Miami 2013, Nicky Romero - Protocol Radio, Nicky Romero - Empo Awards 2013.

Skrillex-Skrillex - Summit, Skrillex & The Doors - Breakn' A Sweat, Skrillex - Leaving.

Avicii-Avicii - Wake Me Up

Swedish House Mafia-SWEDISH HOUSE MAFIA - ONE LAST MIX, SWEDISH HOUSE MAFIA 2013 - UNTIL NOW, SWEDISH HOUSE MAFIA- NO WAY OUT (NEW 2013)

Funda?happy

| alexaNNNNdeR explică (pentru AllCapone):

Primul venit primul rasplatit

1 răspuns: