| Danescu_Madalin_2000 a întrebat:

Salut,cineva care asculta Dubstep. spuneti-mi si mie niste melodii noi frumoase va rog!

Răspuns Câştigător
| Moisei_Ionut_1995_s0x9 a răspuns:

Sunt ascultator de dubstep.Ti-as recomanda mixurile facute de TrapNation, AllTrapMusic sau Tropkillaz. Sper ca ti-am fost de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Incearca sa asculti de la producatori precum:Kdrew,EH! DE,Tristam,PageboardNerds,Borgeore,OMFG, Noisestorm, Zomboy, Varien, SirensCeol, Skrillex(pentru ca nu poti vorbi de dubstep fara el big grin)...cam atat(din ce imi aduc acum aminte), daca nu iti ajung, mai cauta pe soundcloud sau youtube.
Daca iti place si dubstepul melodic(mai chill) incearca sa asculti piesele lui Blackmill sau incearca cateva piese de la Lindsey Stirling(sper sa iti placa combinatia de dubstep si vioara).
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pace!