| MarianAlexandru22 a întrebat:

Salut Colegi TPU. Ascultam acum câteva zile pe MTV ROMÂNIA și la un moment dat au băgat o melodie foarte făina pe care nu mi-o mai amintesc. Știu ca mi-a plăcut foarte mult. Nu mai țin minte nimic din ea decât videoclipul. Rețin ca erau niște copiii și aveau cai/ponei de jucărie, și au ieșit cu ei pe strada. Era un grup de vreo 5-6 copilași. Voiau parca sa se răzbune pe ceva anume nu sunt sigur. Sper sa ma fi făcut înțeles și sa ma ajutați sa o identific. Mulțumesc. happy

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu tii minte limba sau genul persoanei care o canta? Sau despre ce era vorba.

| MarianAlexandru22 explică (pentru Mădă0611):

Nu. Nu țin minte nimic decât o secvența din videoclip. Pe care am și scris-o mai sus...

| MarianAlexandru22 explică (pentru Mădă0611):

Melodia nu era in română. Și nu arăta artistul in melodie, era ca un fel de poveste. Și la un moment dat, acei copii nu au mai putut sa îndure ce li se întâmpla și parca s-au vorbit sa iasă cu căluții lor sa lupte cu nu știu cine... atât îmi amientesc...