| MarianAlexandru22 a întrebat:

Salut Colegi TPU. Ascultam acum câteva zile pe MTV ROMÂNIA și la un moment dat au băgat o melodie foarte făina pe care nu mi-o mai amintesc. Știu ca mi-a plăcut foarte mult. Nu mai țin minte nimic din ea decât videoclipul. Rețin ca erau niște copiii și aveau cai/ponei de jucărie, și au ieșit cu ei pe strada. Era un grup de vreo 5-6 copilași. Voiau parca sa se răzbune pe ceva anume nu sunt sigur. Sper sa ma fi făcut înțeles și sa ma ajutați sa o identific. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Rm12 a răspuns:

Si videoclipul se sfarsea cu acei copii aruncand peste tot hartie igienica? Stiam eu un clip gen.

| MarianAlexandru22 explică (pentru Rm12):

Nu știu laughing) dacă iti aduci aminte spune-mi-o și vad eu dacă aia era. happy