| Aly_7627 a întrebat:

big hug Am auzit pe Disney Channel o melodie cantata de Miruna Oprea si Nani thinking si am incercat sa o caut pe you tube dar nu am gasit-o... Poate ma ajutati sa o gasesc:*:*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Loredana_4793 a răspuns:

Abia azi au dat. o la Tv si mai dureaza un pic pana apare si pe youtube, am cautat. o si eu. E foarte frumoasa. E un cover dupa Wouldn’t Change A Thing din mult asteptatul film original Disney Channel, Camp Rock 2:Competitia Finala.kiss

| KatyKat a răspuns:

Mietotimiplaceftmult.)))

| Aly_7627 explică:

Loredana te rog frumos cand apare sa-mi spui. Mersi mult de tot:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe pe tava. r si scrie la cautare miruna oprea si nani si te descurci tu mai depate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta muzica miruna oprea noni ene

| alice_6590 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NJpcZ5OTD04&feature=related si mie mi s-a parut interesanta... si daca au inceput sa o dea si pe posturile de muzica inseamna ca chiar e apreciata.