| shoricel84 a întrebat:

După voi care trupă credeți că este mai bunătonguearaziții sau Șatra B.E.N.Z? Eu zic Paraziții deoarece ei chiar dacă înjură,măcar au un motiv să înjure, pe când SB(Șatra B.E.N.Z)înjură fără niciun rost și versurile lor nu au nici un sens! Aștept părerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Bolton_Kevin_1919 a răspuns:

Satra Benz copiaza trap-ul din America.Vor sa transmita un vibe ca trapperi americani.In mare parte in trap e vorba despre droguri, mafie si alte chestii de genu (nu sunt fan Satra )
Parazitii promoveaza stiulul de rap golanesc.(nici pe ei nu ii ascult)
Acum fiecare are gusturile sale in materie de muzica...

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Parazitii se exprima pe exprimare libera si oamenii confunda vulgarul cu modul vulgar de a transmite un mesaj. Vulgar e mult spus cand e vorba de a transmite un mesaj. Dar frate existe si alte trupe si alte genuri si alte chestii. Cauta Plutonu records si vezi la albume si vezi care iti place. Stiu ca asta nu are legatura cu ce ai scris tu dar ti-am explicat mai sus si sper ca cei de la TPU sa inteleaga.