| Openquestions a întrebat:

Salut,era o piesa pe spaniola la soundtrackul de la Fast and Furious,nu tin minte care, m-ati putea ajuta, im amintesc ca am dat de ea uitandu-ma la o secventa in care multe masini ies dintr-o uzina apoi sunt urmarite de politie.

4 răspunsuri:
| ShadeAdda a răspuns:

Aceasta este? Danza Kuduro? E in Fast Five, cand au dat de banii din seif dupa ce au scapat de politie ( ma rog, asemanator cu partea pe care ai zis-o tu): http://www.youtube.com/watch?v=rUFgacK8sZ0

| joebenny a răspuns:

Don omar il cheama pe solist sau el ray melodia de cheama daza con duro o gasesti pe youtube

| Mădă0611 a răspuns (pentru joebenny):

Danza kuduro, mai. laughing

| Openquestions explică (pentru Mădă0611):

Don Omar - Chequea como se menea, asta mai!