| Mary24 a întrebat:

Salut.Eu cant de multi ani si fac canto de ceva timp si m-a intrebat un prieten ca, daca cineva nu are voce, adica nu chiar afon putin putin sa sune acceptabil, si daca exerseaza mult i s-ar putea forma vocea si sa sune bine...si nu stiam sa-i raspund la intrebare...
Deci? se poate sau?laughing

Răspuns Câştigător
| IAmAFreak a răspuns:

Din cate stiu eu se poate. Oricine are voce, dar nu multi si-o pot controla. Spune-i ca daca doreste cu adevarat si e dispus sa exerseze zilnic, va reusi.

1 răspuns:
| YourNightmare06 a răspuns:

Da se poate. daca ia lectii de canto sau isi lucreaza vocea. oricine are voce, trebuie doar sa o descopere si sa o exploateze^.^